Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze na výrobky

...Protože dost často hledám na internetu, nebo se mě známí ptají, co používám na co, jak to funguje, tak mě napadlo založit tuto stránku, která by mohla být všem prospěšná. Nejdřív jsem si své poznatky chtěla psát sama někam do sešítku, jak jsem byla spokojená s určitým výrobkem, ale pak jsem si řekla, že by to třeba mohlo někoho zajímat, kdo to ještě nemá ozkoušené, tak si budu tyto své poznámky psát sem, kde budou všem přístupné. Vy byste mohli psát i své zkušenosti s uvedenými výrobky a novinkami a takto bychom si mohli vzájemně vypomoci. :)

Krmení pro psy

Velice omílané a stále se řešící. Co dávat za krmení? Chci Vám připomenout, že zde budu psát své osobní názory na ta či oná krmiva, jak to vidím jako laik na svém pejskovi, zda mu to chutná, má po tom hezkou srst a exkrement a zda se mi to k poměru k ceně zdá dobré či ne. Taková věci, které běžný spotřebitel na svém pejsku pozoruje. Nechci se pouštět, ani k tomu nemám takové vybavení, do nějakých analýz, kde je více či méně masa nebo obilovin. Je to zkrátka jen vizuální názor, jak to sedí mým psům :) Vašemu pejskovi to samozřejmě tak sedět nemusí. Všichni pejsci jsou unikátní, jedineční a každý má své chutě, jiné trávení a spalování. Pozn.: Nejsem ničí distributor ani nejsem zaplacena za žádnou reklamu žádné firmě.

Fitmin  95%

Toto krmení mí psi milují. Čas od času kupuji Fitmin Medium/Maxi Performance/Maintenance. Většinou se uvádí, že je to krmivo střední třídy, co se týče kvality spíše vyšší a k poměru ceny.

Vlastnosti:

  • hezky voní (bylinkově) i mým psům
  • psi ho s chutí konzumují i za odměnu jím nepohrdnou
  • velikostně jsou granule akorát
  • dobře po nich přibírají
  • mají krásnou zdravou lesklou srst
  • granule nejou suché, ale mastnější
  • myslím, že poměr ceny a kvality je vcelku dobrý (seženete od 799kč za 15kg)
  • navíc dělají různé akce 10+1 zdarma, sponzorují český sport

Brit

Od značky Brit nakupuji nejčastěji Brit Premium dog Adult L 15kg. Je to krmivo rovněž střední třídy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář