Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokračování...

...Tak Samanta už vyrostla, je z ní krásná fena. Za těch skoro 5 let, co jsme spolu, jsme byly všude možně. Jezdily jsme na tábory, skládaly zkoušky, závodily jsme, pásly jsme ovce, setkaly se s mnoha super lidma, ale i s lidma, kteří dokáží pořádně zkazit náladu a chuť v čemkoli pokračovat jako na cvičišti v Jezbořicích.  Sárinka nám pomalinku stárne, ale naštěstí je stále v dobré kondici a tváří se jakoby jí byly tak 3roky, furt chce něco dělat. Letos dokonce dokázala, že je to zkušený pardál a na obou závodech, kam jsem ji vzala se umístila na bedně.

Letos půjdeme už asi na poslední zkoušky. Čeká nás Obedience, ZPU2, třeba ZVV3 a sammozřejmě Sam oblíbené pasení ovcí. Po letošní situaci se cvičáky, mě už nějak opouští chuť dále cvičit sportovní kynolgii. Takže letos nebo příští rok, to bude asi naše poslední sezona. A budeme se v klidu věnovat výletování někdy i pasení a nějaké výstavě a snad i štěňátkům, když se Samantě bude chtít :)) ....

dsc02165.jpg

dsc00108.jpg

 

 

 

 

 

 

Myspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter Graphics

První rok života se Sárou nebyl vůbec lehký.Zajímala jsem se sice o psi,ale výcvik jsem neuměla použít v praxi.Tak ji učil táta.Bylo to sedni,lehni,ke mně(pouze přiběhnout bez přdsednutí) a tak mizerně k noze.Žádný zázrak to nebyl.Ale co ,sama bych nic nezmohla,šílený to bylo.Byla jsem tak trochu mimo,jak zacházet se psem.
Ale,pak se stal zázrak.....
Jedna paní sousedka mě viděla jak se "pokouším" o vycvik:).Pověděla mi že chodí ve vesnici každé úterý cvičit,jen tak,k jednomu pánovi.Tak mě to domluvila a za týden jsme frčeli na "vesnický minicvičák".Došli jsme na louku.Seznámila jsem se a chodila jsem tam skoro každý den cvičit.Praktikovala jsem to tak asi půl roku.Pak Jsme uměli už krásně sedni,lehni,vstaň,zůstání,k noze,ke mně,a take jsme se naučili zábavný trik mrtvolka,a další.Ve 2 letech jsem se po přemlouvání kamarádky,přihlásila na cvičák ve Pardubice-Svítkov.Od té doby jsme členy,máme za sebou pár zkoušek a to jak povedených,tak i nevydařených,což ale jistě dohoníme:),a také samozřejmě závody a různé jiné akce.

 


Myspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter Graphics Tak k nám 8.11.2008 přibyla nová členka smečky-Samča.Jak jsme k ní přišly?Nebylo to moc plánované a hlavně jsme nechtěli pejska na zimu.My jsme vlastně vůbec neplánovali dalšího pejska.S iniciativou začal tatínek:DKdyž to nevyšlo s pejskem,kterého si on vybral,a jiného nechtěl,tak jsem začla hledat prostě jen tak,že to zkusím.Na internetu prezentovala paní chovatelka svá záříová štěňátka(3holky).Ukázala jsem je mamce a moc s eji zalíbila.Další týden už jsem vyrážela k paní chovatelce podívat na ta 5tydenní "písklata" a vybrat si jedno pro sebe.Už z fotky jsme ji měli vybranou a i tam se mi líbilai na živo,i když to bylo moc těžké-všechny byly tak nádherné!Tak jsem si zabrala Samantu-malé dráče,které všude lezlo a bylo pěkný cvalda:DA za 3 týdny už jsme si pro ni všichni jeli!I tatínek nad tím miminem roztál a nakonec povolil:)
Se Sárou se spolu hned skamarádily.Počkám až vyroste,pak to teprva bude rodeo:)
Tak doufám,že se ji u nás bude dařit ....Držte nám pěstí!!

Obrazek

ObrazekAportéék! 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Elevated Blood Power - Subject Sentiment

(AExharosor, 9. 10. 2018 5:22)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-en-pharmacie/

:o)

(Máša, 28. 7. 2008 14:55)

Aspoň, že to dobře dopadlo a sousedka tě viděla :oP a poradila... jinak super fotečky Sárinky, vypadá jak Maliňák :o).

kvasa

(Niky, 10. 5. 2007 20:19)

Fakt krááásný